Happy Farm:Candy Day

Çiftlik Kurma Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 40 MB
  • Version 2.7.5
  • Dil TR / EN
  • Firma Elex
Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınız üzerinde hayalinizdeki mutlu çiftliğinizi kurarak eğlenceli zaman geçireceğiniz harika bir oyun.

Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınız üzerinde hayalinizdeki mutlu çiftliğinizi kurarak eğlenceli zaman geçireceğiniz harika bir oyun.

Tamamen ücretsiz olarak oyun severlere sunulan ve günlük hayatın sıkıcılığından ve betonların arasında sürüp giden yaşantımızdan bir an olsun uzaklaşmamızı sağlayan Happy Farm:Candy Day oyununda, hayalinizde yaşattığınız çiftliği kurabilirsiniz. Çiftliğiniz için birbirinden sevimli hayvanlar satın alabilir, meyve ağaçları ve çeşitli sebzeler dikebilir, ayrıca birbirinden güzel dekorasyon ürünleri ile çiftliğinizi süsleyebilirsiniz.

Küçük bir çiftlik ile başlayacağınız oyunda temel amacınız, çiftliğinizi mümkün olduğunca büyütmek ve daha çok hayvan satın almak. Bu da ürettiğiniz ürünlerden elde ettiğiniz kazanç ile mümkün hale geliyor. Kendi kategorisinde yer alan oyunların arasında sıyrılmayı başaran oyun yayınlandığı günden bu yana 200 milyondan fazla oyuncu rakamına sahip.

Mutlaka denemelisiniz!

Happy Farm:Candy Day indir
DİĞER SÜRÜMLER